środa, 12 listopada 2014

Takie cuś #1 - Co to?!

Yo !
zastanawiacie się pewnie co to? TU MACIE MAŁE WYJAŚNIENIA
wieć bez zbędnego gadania przejdźmy do punktu 1 !

Ciekawostka


Anime Tygodnia

zastanawiałam się chwile, co miało by pojawić się w pierwszym "Takie cuś" i postanowiłam wybrać 1 anime które obejrzałam z moją mamą. oto króciutka historia o Angel Beats!

Wyobraźcie sobie, że pewnego dnia budzicie się w całkowicie obcym miejscu, z zupełną pustką w głowie, nie mając pojęcia kim jesteście. Rozglądacie się - przed waszymi oczami staje nastoletnia dziewczyna z ogromnym karabinem snajperskim i oznajmia, że nie żyjecie. Jakby tego było mało, nakazuje rozpocząć walkę przeciwko drobnej, białowłosej dziewczynce, będącej rzekomo Aniołem, a zarazem waszym śmiertelnym wrogiem. Brzmi absurdalnie? Cóż, Otonashi Yuzuru prawdopodobnie pomyślał to samo. Na szczęście nie zawsze wszystko jest takie, na jakie wygląda. Nie chcąc jednak odbierać nikomu radości płynącej z oglądania, zdradzę tylko, iż dziewczyna z karabinem - Nakamura Yuri, okazuje się być osobą bardzo sympatyczną i skorą do udzielenia pomocy naszemu zdezorientowanemu bohaterowi. Chcąc nie chcąc, Otonashi musi przystosować się do życia w nowym, przedziwnym świecie, w czym pomagać będą mu właśnie Yuri i jej kompani. Oczywiście dużą rolę odgrywać będzie również białowłosa Anielica - Tachibana Kanade. Piosenka tygodnia

Piosenką tygodnia jet "PoPiPo" od Hatsune Miku :3


Opening tygodnia 

Na opening tygodnia wybrałam mój (jak na razie) ulubiony. Soul Eater Op 2 "Black paper moon"Too na tyle :D mam nadzieje że przyjmiecie to ciepło :3 więc zapraszam do zadawania pytanek i Oyasumi ♥Brak komentarzy:

Prześlij komentarz